اپلیکیشن هف هشتاد تنها پل ارتباطی با برنامه ماه عسل

پس از مدت ها انتظار، هف هشتاد نرم افزار موبایلی (اپلیکیشن) خود را برای راحتی مشتریان به بازار عرضه نمود. این اپلیکیشن که با متدی جدید و با ظاهری جذاب طراحی شده، با سایر نرم افزارهای موجود در بازار، تفاوت های عمده ای دارد، همچنین به عنوان تنها روش ارتباطی برنامه ی پر بیننده ی ماه عسل و بینندگان معرفی شده است. برای شرکت در نظرسنجی های برنامه ی ماه عسل و همچنین ثبت درخواست برای حضور در برنامه، کافیست پس از اجرای برنامه، دایره ی وسط با لوگوی ماه عسل را لمس کرده و از صفحه ی باز شده، گزینه ی مورد نظر خود را انتخاب کنید.

این نرم افزار به طور رایگان از طریق لینک (app.780.ir) و همچنین در اپ استورهای مختلف قابل دسترسی است. اپلیکیشن کاربردی هف هشتاد، کلیه ی عملیات مربوط به خرید شارژ، پرداخت قبض، کمک به خیریه و ... را انجام می دهد. به عبارت دیگر کلیه ی اعمالی که پیش از این تنها از طریق شماره گیری #780* میسر بود، از این پس از طریق این اپلیکیشن موبایلی صورت خواهد پذیرفت.

Mah Asal

هف هشتاد که همواره خود را به عنوان شرکتی پیشرو معرفی کرده ابتکارات جالبی نظیر نمایش اذان به صورت سه بعدی بر روی برج میلاد را در کارنامه ی خود به ثبت رسانده است.  لازم به ذکر است که پیش از این نیز هف هشتاد (#780*) همکاری هایی را با برنامه های مطرحی نظیر خندوانه و سه ستاره تجربه کرده بود که این نوید را به بینندگان می دهد که این بار نیز باید منتظر اتفاقات جالبی در برنامه ی ماه عسل باشند.

برای دانلود اپلیکیشن کلیک کنید