تقدير رییس پليس فتا از عملكرد خوب هف هشتاد(#٧٨٠*)

سردار هادیانفر رئیس پلیس فتا (فضای تولید و تبادل اطلاعات ناجا)، از سامانه پرداخت موبایلی هف هشتاد(#780*) بازدید کردند و تلاش و همت مدیریت و کارکنان آن شرکت به منظور ایمن نگه داشتن فضای سایبری را ارج نهادند.

fata-01

طی این بازدید، ریاست پلیس فتا با روند کاری و عملکرد این سامانه آشنا شده و برای اطمینان بیشتر، زیرساختهای فنی این شرکت را مورد بررسی قرار دادند. ایشان ضمن صحبت پیرامون چالشهای امنیتی به مسئولیت خطیر شرکت های سرویس دهنده در این حوزه اشاره کرده و بر لزوم انجام تراکنشهای تضمین شده برای پرداخت کننده، تاکید نمودند.

در ادامه این بازدید، مدیرعامل هف هشتاد جناب آقای سید حمیدرضا قاسمی با بیان اینکه خط مشی این سامانه مشتری محوری و توجه به خشنودی و ایجاد رضایت در آنها می باشد، ابراز کردند این سامانه با شعار بزن شارژشی، ضمن رعایت قوانین و دستورالعمل های امنیتی، با ارایه سرویس های متنوع، به روز و جذاب پیوسته این خط مشی را دنبال خواهد کرد. ایشان با اشاره به اینکه در عصر کنونی وقت طلاست صرفه جویی در زمان و کاهش هزینه ها را از طریق حذف ترددهای غیرضروری و حفظ محیط زیست با کاهش مصرف کاغذ و کاهش آلودگی های محیطی را از مزایای استفاده از این سامانه برشمردند و افزودند همه این تلاشها در راستای خوب کردن حال مردم و طبیعت است.

در نهایت ایشان گزارشی از عملکردها و قابلیت های سامانه #780* را ارائه و نحوه و فرایند کاری این سامانه را بطور کامل توضیح دادند و تاکید کردند که ایجاد فضای امن برای کاربران و متقاضیان استفاده از خدمات پرداخت در بستر سامانه #780* وظیفه اصلی این مجموعه بوده از اینرو، حداکثر تلاش خود را در این راستا انجام خواهند داد.

تقدیر نامه سردار هادیانفر رییس پلیس فتا پس از بازدید از سامانه هف هشتاد(#780*) :