با کد دستوری #780* به راحتی می توانید برای خطوط همراه اول – ایرانسل – رایتل شارژ تهیه نمایید. برای این کار کافیست رمز دوم کارت خود را از دستگاه خودپرداز صادرکننده کارت بانکی دریافت و با شماره گیری کد #780* وارد منو هف هشتاد شوید وگزینه دوم یعنی "شارژ" را انتخاب کنید و یا بصورت مستقیم کد #2*780* را روی گوشی خود شماره گیری نمایید.

نحوه دریافت رمز دوم :

با مراجعه به یکی از خودپردازهای بانک صادرکننده‌ی کارت خود، و ورود کارت بانکی به آن، گزینه "سایر خدمات" را انتخاب نموده و سپس گزینه "تغییر رمز" یا "عملیات رمز" را انتخاب نمایید. حالا با انتخاب گزینه "تغییر رمز دوم یا اینترنتی" عددی حداقل5 رقمی رو به عنوان رمز دوم کارت‌تون‌ ثبت کنید. رمز دوم کارت شما کم اهمیت تر از رمز اولتون نیست. پس ازش خوب مراقبت کنید.

سرویس های ویژه هف هشتاد

تکرار خرید

با شماره گیری کد #10*780* سریع و راحت می توانید آخرین خرید خود را از هف هشتاد تکرار کنید.

شارژ هدیه

این سرویس منحصر به فرد هف هشتاد است. در این گزینه شما می توانید با انتخاب شماره موبایل و مبلغ مورد نظر یک شارژ برای دوستان یا آشنایانتان خریداری کنید که این شارژ با یک پیامک تبریک از طرف هف هشتاد بطور رایگان برایشان ارسال می گردد.

مبلغ شارژ

در این روش تنها پس از شماره گیری #مبلغ *780* کاربر وارد مرحله پرداخت شده و با ورود شماره کارت بانکی و رمز دوم به راحتی در سریع ترین زمان ممکن خط خود را بطور مستقیم شارژ می نمایید.

1-شارژ مستقیم:

در این روش می توانید بدون وارد کردن رمز شارژ، و بصورت مستقیم سیم کارت خود یا دیگران را شارژ نمایید. برای این کار بایستی *780# را شماره گیری و وارد منو شماره 2 یعنی شارژ شوید و گزینه مستقیم را انتخاب کنید و سپس به ترتیب شماره موبایل، مبلغ شارژ، شماره کارت بانکی خود را وارد کرده و در نهایت رمز دوم کارتتون را وارد کنید تا خط موردنظرتون به صورت مستقیم شارژ شود. یا با شماره گیری کد زیر به صورت مستقیم وارد منو شارژ مستقیم شوید.

*780*2*1#

2-دریافت رمز:

در این روش می بایست *780# را شماره گیری و وارد منو شارژ شوید و گزینه دوم یعنی دریافت رمز را انتخاب نمایید. در این روش پس از انتخاب نوع سیمکارت (ایرانسل، همراه اول، رایتل، تالیا)، مبلغ شارژ را انتخاب نموده و پس از ورود شماره کارت بانکی و رمز دوم خود، یک رمز شارژ دریافت می کنید.

یا با شماره گیری کد زیر به صورت مستقیم وارد منو دریافت رمز شوید.

*780*2*2#

حالا از روش زیر می توانید گوشی خود را شارژ کنید.

3- شگفت انگیز:

در این روش مانند شارژ مستقیم، گوشی شما بطور مستقیم ولی بصورت شگفت انگیز شارژ میشود یعنی با این روش خط شما 20 درصد بیشتر از مبلغ شارژ خریداری شده، شارژ می گردد. فقط دقت داشته باشید که اعتبار مصرف این میزان شارژ اضافی 20 روز است.

4- بسته اینترنت:

بسته های اینترنت به میزان زیادی هزینه شما را در استفاده از اینترنت روی موبایلتان کاهش می دهند. برای خرید انواع بسته های روزانه، هفتگی، ماهیانه، و بلند مدت(6ماهه و سالیانه) این گزینه را انتخاب و با ورود مدت بسته، انواع بسته ها(از نظر حجم و مبلغ) نشان داده میشوند که می توانید مراحل خرید را طی کرد و بسته مورد نظر خود را فعال نمایید.

1-شارژ مستقیم:

در این روش می توانید بدون وارد کردن رمز شارژ، و بصورت مستقیم سیم کارت خود یا دیگران را شارژ نمایید. برای این کار بایستی به ترتیب شماره موبایل، مبلغ شارژ، شماره کارت بانکی خود را وارد کرده و در نهایت رمز دوم کارتتون را وارد کنید تا خط موردنظرتون به صورت مستقیم شارژ شود.

1-شارژ مستقیم:

در این روش می توانید بدون وارد کردن رمز شارژ، و بصورت مستقیم سیم کارت خود یا دیگران را شارژ نمایید. برای این کار بایستی به ترتیب شماره موبایل، مبلغ شارژ، شماره کارت بانکی خود را وارد کرده و در نهایت رمز دوم کارتتون را وارد کنید تا خط موردنظرتون به صورت مستقیم شارژ شود.

2- دریافت رمز:

در این روش پس از انتخاب نوع سیمکارت(ایرانسل، همراه اول، رایتل، تالیا)، مبلغ شارژ را انتخاب نموده و پس از ورود شماره کارت بانکی و رمز دوم خود، یک رمز شارژ دریافت می کنید. حالا از روش زیر می توایند گوشی خود را شارژ کنید.

3- شارژ شور انگیز

با شماره گیری کد #3*2*780* از طریق سیم کارتهای رایتل و انتخاب مبلغ موردنظر، می توانید به راحتی 35% بیشتر بصورت مستقیم شارژ شوید. روش انجام شارژ شورانگیز با استفاده از رمز شارژ: با استفاده از کد #3*2*2*780* رمز شارژ رایتل می خرید. رمز شارژ را با استفاده از روش زیر وارد می کنید تا شارژ شورانگیزتان فعال گردد OK #رمز شارژ *145*