درباره هف هشتاد

درباره ما

امروزه خدمات الکترونيکي و پرداخت­هاي موبايلي به کمک افراد آمده تا از اتلاف زمان، انرژي و هزينه ­ها بکاهد. سازمان­ها و موسسات نيز هرکدام به­ نحوي براي افزايش رضايتمندي مشتريان خود و ایجاد تسهیل در تبادلات مالی به روش­های فوق روی آورده­ اند. درهمین راستا سامانه کد دستوري#۷۸۰* تحت پوشش هلدينگ تهران اينترنت و با همکاري شرکت پرداخت نوين آرين(تحت نظر بانک اقتصاد نوین و داراي مجوز از شاپ رک و بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران) مفتخر به ارایه زيرساخت و خدمات متنوع پرداخت در بستر تلفن همراه گردیده است.

سامانه سرويس #۷۸۰* براي تمام مشترکين شبکه تلفن همراه در اقصی نقاط ایران بدون پرداخت هيچ گونه هزينه­ اي و به صورت رايگان فعال است. براي استفاده از اين سامانه حتي نياز به نصب هيچ گونه نرم افزار بر روي گوشي تلفن همراه و يا استفاده از گوشي ­هاي مدرن و هوشمند نیست و تنها کافيست رمز اينترنتي(رمز دوم) کارت بانکي از خودپرداز بانک صادرکننده، دريافت شود. خدمات اين سامانه قابل استفاده براي همه کاربران داراي يکي از کارت­هاي بانکي عضو شبکه شتاب مي­باشد.

سطح پوشش: مشترکین هر سه اپراتور در همه‌ استان‌هاي كشور

مأموریت و چشم انداز سامانه #780*

خط مشي: مشتري محوري، توجه به خشنودي آنان و ايجاد حسن تعلق در ايشان با ارايه سرويس­ هاي متنوع و به­ روز ماموريت: بهره­ گيري از فناوري کدهاي دستوري به­ منظور ارايه خدمات پرداخت موبايلي جهت صرفه­ جويي در زمان و هزينه و رفاه حال شهروندان و نيز ارايه کدهاي پذيرندگي به سازمان­ها و ارگان­هاي کل کشور درجهت خدمت رساني بهتر به مشتريانشان.

چشم انداز: تبديل شدن به بزرگترين و تخصصي ترين ارايه دهنده خدمات پرداخت در بستر تلفن همراه در کشور.

حوزه ­هاي کاري سامانه #780*

هف هشتاد با به کارگيري دانش و تخصص بخش‌هاي خود، در پي دستيابي به بهترين عملکرد و بالاترين کيفيت خدمات پرداخت در بستر موبایل و نیز توسعه شبکه پذيرندگي است.

ارايه خدمات متنوع و به روز پرداخت در بستر موبايل شامل خرید شارژ، پرداخت قبض و خرید بسته های اینترنتی

سرويس‌هاي ارزش افزوده موبايل در کشور مثل طراحی مسابقات و نظرسنجي­ هاي مختلف در بستر تلفن همراه

اختصاص کدهای پذیرندگی و تبلیغاتی جهت فروش و تبلیغ محصولات به شرکت ها

ارائه خدمات متنوعي مانند امور خيريه، خدمات شهروندي، خدمات دانشجويي