lottery heading

قرعه کشی‌های هیجان‌انگیز ۲ میلیارد تومانی هف هشتاد

lottery heading
۱. انجام تراکنش یا دعوت از دوستان
۲. تبدیل امتیاز به شانس
۳. شرکت در قرعه‌کشی
چطور در قرعه‌کشی هف‌هشتاد شرکت کنیم؟

انجام تراکنش

در قرعه‌کشی هف‌هشتاد، امتیاز‌ها بر اساس میزان تراکنش‌ها و خریدهایی که با استفاده از هر سرویس انجام‌ می‌دهید، محاسبه می‌شود. امتیاز‌های بیشتر به افرادی که تعداد تراکنش‌ها و خریدهایشان بیشتر است، تعلق می‌گیرد. بنابراین، برای افزایش امتیازات، می‌توانید استفاده از خدمات هف‌هشتاد را افزایش دهید و از سرویس‌های مختلف استفاده کنید. این کار به شما فرصت بیشتری برای برنده شدن در قرعه‌کشی‌های ۲ میلیارد تومانی هف‌هشتاد را می‌دهد.
transaction image
transaction image

دعوت از دوستان

با معرفی اپلیکیشن هف‌هشتاد و دعوت از دوستان‌، شانس‌تان را برای برنده شدن در قرعه‌کشی‌های ۲ میلیارد تومانی هف‌هشتاد افزایش دهید و برای آنها فرصت برنده شدن را ایجاد کنید. برای دعوت از دوستانتان‌ کافیست کد دعوت خود را به دوستانی که تا به حال اپلیکیشن هف‌هشتاد را نصب نداشتند، ارسال کنید و صاحب ۳۰ امتیاز برای خود و ۲۰ امتیاز برای دوستانتان باشید.

تبدیل امتیاز به شانس

برای شرکت در قرعه‌کشی می‌بایست امتیازهای جمع‌آوری شده را تبدیل به کدهای شانس کنید. این کار را می‌توانید به دو روش انجام دهید: اول، از طریق اپلیکیشن هف‌هشتاد در باشگاه هف‌هشتادیا؛ و دوم، با شماره‌گیری کد دستوری #۴*۷۸۰* با این دو روش ساده، شما می‌توانید در قرعه‌کشی شرکت کنید و شانس برنده شدن خود را افزایش دهید.
score convert image
chances image

نمایش کدهای شانس

برای بررسی کدهای شانس ایجاد شده، شما می‌توانید از دو روش اقدام کنید. روش اول با وارد شدن به قسمت باشگاه‌ هف‌هشتادیا در وب‌سایت هف‌هشتاد کدهای شانس برای شما نمایش داده‌ می‌شود و روش دوم از طریق اپلیکیشن هف‌هشتاد در قسمت باشگاه هف‌هشتادیا می‌توانید تمام کدهای‌ شانس خود را بررسی کنید.
اسامی برندگان هف‌هشتاد
ردیفقرعه‌کشینام و نام خانوادگیشماره موبایل
1قرعه‌کشی ۵۰ میلیون تومانی پیش‌بینی قهرمان جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳مهدی انگامه۳۹۰۰***۰۹۱۱
2قرعه‌کشی ۵۰ میلیون تومانی پیش‌بینی جام جهانی ۲۰۲۳محمد تقی کار پنبه۹۹۲۱***۰۹۱۹
3قرعه‌کشی ۵۰ میلیون تومانی پیش‌بینی مسابقات فوتبالحامد محمدی۷۲۹۷***۰۹۱۶
4قرعه‌کشی ۵۰۰ میلیون تومانی (۹+۱) سفر به قطرهادی چراغی۸۲۳۳***۰۹۳۷
app screen image
pattern image
سوالات متداول

قرعه‌کشی‌های هف‌هشتاد به صورت زنده در برنامه‌های تلویزیونی اجرا می‌شود.

با استفاده از خدمات سرویس‌های هف‌هشتاد و انجام تراکنش‌های متعدد، شما امتیازهایتان افزایش خواهد یافت و با تبدیل آنها به کدهای شانس، احتمال برنده شدنتان بیشتر می‌شود.

کدهای شانس به صورت 9 رقمی نمایش داده می‌شوند. اگر کد شانس شما کمتر از 9 رقم باشد، اعداد اول صفر نمایش داده می‌شوند تا اعداد با طول 9 رقم ایجاد شود. به عنوان مثال، اگر کد شانس شما (۲۳۴۵) باشد، آن را به صورت "۰۰۰۰۰۲۳۴۵" نمایش می‌دهند.