نمایشگاه گردشگری ازمیر ترکیه (TTI)

نمایشگاه گردشگری ازمیر ترکیه فرصتی برای آشنایی کامل با فرصت های گردشگری و تجاری کشور ترکیه و به ویژه شهر ازمیر فراهم می کند. این نمایشگاه در شهر زیبای ازمیر برگزار می شود که از جمله قطب های اصلی جذب توریست در ترکیه است. در این نمایشگاه تعدادی از بزرگرین فعالان حوزه گردشگری ترکیه و سراسر جهان در کنار یکدیگر جمع می شوند تا با تبادل اطلاعات و ایده ها به رشد متقابل یکدیگر کمک کنند.

معرفی نمایشگاه گردشگری تی تی آی ازمیر

نمایشگاه گردشگری ازمیر ترکیه (TTI) در سه روز برگزار می شود و در این مدت زمان نسبتاً محدود، بازدیدکنندگان و غرفه داران با فرصت ها و جاذبه های متعددی رو به رو خواهند شد. این نمایشگاه هر ساله برگزار می شود تا به ارتقاء صنعت گردشگری ترکیه کمک کند. البته این امر به معنای این نیست که نمایندگان دیگر کشورها نمی توانند در این نمایشگاه شرکت کنند. در این نمایشگاه نمایندگان کشورهایی مانند اسپانیا، ایتالیا، آلمان، امارات و حتی ایران دارای غرفه هستند و به ارائه پتانسیل های گردشگری خود می پردازند.

این نمایشگاه، مرکزی برای تبادل اطلاعات گردشگری و تجاری به حساب می آید. به همین دلیل بسیاری از فعالان حوزه گردشگری از سرتاسر دنیا به این نمایشگاه سر می زنند تا روابط خود را گسترش داده و فرصت های سرمایه گذاری مناسب را پیدا کنند.

در نمایشگاه گردشگری ازمیر ترکیه (TTI)خدمات و امکانات متعددی ارائه می شود و به همین دلیل بازدید از آن برای گردشگران نیز جذابیت فراوانی دارد. به طوری که در طول زمان برگزاری این نمایشگاه آمار سفرها به شهر ازمیر افزایش قابل توجهی پیدا می کند.

بیشتر بخوانیم: بهترین هتل های ازمیر ترکیه برای سفر و جلسات کاری

فرصت های نمایشگاه گردشگری ازمیر ترکیه (TTI)

در نمایشگاه گردشگری ازمیر فرصت های فراوانی برای مالکان کسب و کار، شرکت های مسافرتی، هتل ها، شرکت های هواپیمایی و گردشگران وجود دارد. به عنوان برخی از این فرصت ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • با بزرگترین تامین کنندگان صنعت گردشگری سراسر دنیا در یک مکان دیدار کنید و قراردادهای کاری ببندید.
 • کیفیت تمامی محصولات و خدمات خاص را مستقیماً مقایسه کنید.
 • قراردادهای توزیع خدمات/محصولات را تضمین کنید.
 • از تمامی موضوعات جدید، فرصت های شغلی و اطلاعات دقیق صنعت گردشگری باخبر شوید.
 • در کنگره ها، سمینارها و رویدادهای موازی درباره آینده صنعت گردشگری شرکت کنید.
 • امکان بررسی محیط رقابتی.
 • ایجاد فرصت های شبکه سازی از طریق برگزاری جلسات و نشست های مختلف برای حضور کنندگان.
 • جذب مخاطبان هدف از طریق تبلیغات و کمپین های موثر، از جمله مسافران، توراپراتورها و علاقمندان به گردشگری.
 • ایجاد تجربه تعاملی با استفاده از امکاناتی مانند واقعیت مجازی یا فناوری های تجربه واقعیت افزوده، برای جذب بازدیدکنندگان.
 • نمایش محصولات محلی از جمله صنایع دستی، هنرهای محلی و محصولات غذایی.
 •  ترویج گردشگری پایدار و حفاظت از محیط زیست به عنوان اولویت، در مقاصد گردشگری.

اهداف نمایشگاه گردشگری ازمیر ترکیه (TTI)

نمایشگاه و کنگره گردشگری ازمیر به عنوان یک رخداد برجسته در حوزه گردشگری در نظر گرفته می شود. این رویداد اهداف خاصی را در بر می گیرد که برخی از این اهداف در ادامه توضیح داده شده اند.

1. ترویج گردشگری:

جهت ترویج مقاصد گردشگری و جاذبه های گردشگری مختلف، نمایندگان از مقاصد مختلف، هتل ها، آژانس های مسافرتی و مراکز تفریحی در نمایشگاه حاضر می شوند. این افراد فرصت را برای ارائه اطلاعات بهتر به توریست ها و عموم مردم فراهم می آورند.

2. اشتراک گذاری اطلاعات:

نمایشگاه به عنوان یک سکوی اشتراک گذاری اطلاعات و تجربیات بین صنعتگران، نهادهای دولتی و افراد علاقه مند در حوزه گردشگری شناخته می شود. این امکان به افراد می دهد که از تجربیات همدیگر یاد بگیرند و از ایده ها و مهارت های جدید بهره مند شوند.

3. تبلیغ و ارتقاء خدمات گردشگری:

ارائه دهندگان خدمات گردشگری مثل هتل ها، ایرلاین ها، و آژانس های مسافرتی فرصت دارند تا در نمایشگاه تبلیغات خود را ارائه دهند و مشتری جذب کنند. این نمایشگاه به آنها این امکان را می دهد که به توریست ها اطلاعات دقیق تری از خدمات خود ارائه دهند.

4. برقراری ارتباطات تجاری:

نمایشگاه به عنوان یک فرصت مناسب برای برقراری ارتباطات تجاری بین توریست ها، صنعتگران، نهادهای دولتی و دیگر افراد مرتبط با حوزه گردشگری مطرح می شود. این مکان می تواند محیطی مناسب برای قراردادها، توافق نامه ها و معاملات تجاری باشد.

5. ارتقاء آگاهی عمومی:

این رخداد به منظور ارتقاء آگاهی عمومی از جاذبه ها و فرصت های گردشگری موجود در منطقه یا کشور برگزار شده است. نمایشگاه به مردم عادی فرصت می دهد تا با مقاصد جدید آشنا شوند و بهترین تجربیات گردشگری را انتخاب کنند.

شرکت ها و نمایندگی هایی که در نمایشگاه گردشگری شرکت می کنند

در صنعت گردشگری شرکت ها و اشخاص حقیقی و حقوقی مختلفی به فعالیت می پردازند. تعامل افراد و اقشار مختلف در این صنعت به گونه ای است که موفقیت هر یک بر موفقیت دیگری تأثیری مثبت گذاشته و به رشد متقابل منجر می شود. بنابراین تعاملات بین سازمانی و بین فردی در صنعت گردشگری تعاملاتی بسیار سالم و گسترده است.

شرکت های تور مسافرتی: ارائه دهندگان تور های مسافرتی داخلی و خارجی، تورهای مذهبی، تورهای ماجراجویی که در نمایشگاه حضور دارند، این نمایشگاه را فرصتی فوق العاده برای معرفی تجارب جذاب و گردشگری می دانند.

هتل ها و اقامتگاه ها: نمایندگان انواع هتل ها، رستوران ها و اقامتگاه ها با انواع خدمات از جمله اقامت لوکس یا محیط های خاص، در این نمایشگاه حاضر شده اند.

شرکت های هواپیمایی و حمل ونقل: شرکت های هواپیمایی داخلی و بین المللی، همچنین شرکت های حمل ونقل زمینی که در ارتباط با گردشگری می باشند، اینجا فرصت ارتباط با مسافران و ارائه خدمات خود را دارند.

بیشتر بخوانیم: راهنمای کامل فرودگاه های استانبول و ترکیه

آژانس های مسافرتی: آژانس های مسافرتی با خدمات گردشگری و توریستی متنوع خود، گردشگران را به جهانی از تجربیات سفر هدایت می کنند.

شرکت های فناوری و نرم افزار: شرکت هایی که به توسعه نرم افزارها و اپلیکیشن های مرتبط با گردشگری می پردازند، اینجا به عنوان پلی برای نمایش ابتکارات و فناوری های جدید در حوزه گردشگری شناخته می شوند.

مجموعه های فرهنگی و تاریخی: نمایندگان از موزه ها، مکان های تاریخی، فرهنگی و گردشگری که در این نمایشگاه حضور دارند، فرصتی دارند تا ثروت های فرهنگی و تاریخی منطقه خود را به نمایش بگذارند.

مشاوران گردشگری: ارائه دهندگان خدمات مشاوره و مدیریت در حوزه گردشگری، در اینجا به عنوان منابع اصلی برای اطلاعات و مشاوره های مرتبط با گردشگری شناخته می شوند.

شرکت های تبلیغاتی و تبلیغ گران: شرکت ها و مراکزی که به تبلیغات و ترویج مقاصد گردشگری می پردازند، اینجا به عنوان پل ارتباطی با علاقه مندان به سفر و گردشگری معرفی می شوند.

خدمات و امکانات در نمایشگاه گردشگری ازمیر

نمایشگاه گردشگری ازمیر ترکیه (TTI) با ارائه خدمات و امکاناتی بسیار کامل برگزار می شود. در این نمایشگاه رستوران ها و کافه های مختلفی از سرتاسر ترکیه به ارائه خدمات می پردازند و غذا و نوشیدنی هایی بسیار با کیفیت ارائه می کنند. حضور کافه ها و رستوران ها در این نمایشگاه با ارائه بهترین قیمت و کیفیت همراه است تا نظر بازدیدکنندگان و غرفه داران را جلب کند.

از آنجایی که وسعت این نمایشگاه نسبتا زیاد است بازدید کامل آن ممکن است ساعت ها زمان ببرد؛ بنابراین وجود امکاناتی برای استراحت در آن ضروری به نظر می رسد. در TTI نیمکت های خاصی در نقاط مختلف نصب شده اند تا جمعیت زیاد بازدید کنندگان فرصت نشستن و استراحت کافی داشته باشند.

همچنین وجود سوپرمارکت ها و فروشگاه های مختلف در این نمایشگاه به بازدیدکنندگان اجازه می دهد که اقلام مورد نیاز خود را بدون خروج از نمایشگاه تهیه کنند. در نزدیکی نمایشگاه گردشگری نیز چندین ایستگاه اتوبوس و مترو وجود دارد که امکان رفت و آمد افراد به نقاط مختلف شهر را فراهم می کند. همچنین تعدادی تاکسی در خروجی های نمایشگاه مستقر می شوند.

آدرس و محل برگزاری نمایشگاه ازمیر ترکیه

نمایشگاه گردشگری ازمیر ترکیه (TTI) در خیابان قاضی امیر شهر ازمیر برگزارمی شود. این محله در بخش غربی شهر واقع شده است و به ایستگاه مترو و اتوبوس دسترسی دارد. در این خیابان چندین رستوران با کیفیت، پارک، مرکز تفریحی و مرکز خرید وجود دارد. خیابان قاضی امیر یکی از زیباترین و امن ترین خیابان های شهر ازمیر است و دسترسی به تمامی نقاط شهر از این منطقه مقدور و آسان است. آدرس دقیق محل برگزاری این نمایشگاه به شرح زیر است:

Zafer Sakarya Caddesi, Yeni Fuar Alanı, Zafer, Gazi emir/İzmir

تور نمایشگاه گردشگری ازمیر ترکیه

تور نمایشگاه گردشگری ازمیر ترکیه امکان بازدید کامل و حرفه ای از این نمایشگاه را فراهم می کند. می توان در سفر با تور به ازمیر ترکیه به قصد بازدید از نمایشگاه گردشگری این شهر با رزرو بلیط هواپیما و هتل شرایط رفت و آمد و اقامت مناسب در طول برگزاری نمایشگاه را فراهم کرد.. بازدید از TTI با تور به افراد کمک می کند که بازدید کامل و جامعی از نمایشگاه به عمل آورند و با تمام ابعاد جذاب آن رو به رو شوند.

سخن پایانی

نمایشگاه گردشگری ازمیر ترکیه (TTI) دایر شده است تا به توسعه صنعت گردشگری در ازمیر، ترکیه و سرتاسر دنیا کمک کند. تعاملات گسترده ای که بین گردشگران و شرکت های ارائه دهنده خدمات گردشگری در این نمایشگاه به وجود می آید به افزایش فرصت ها و اطلاعات هر دو طرف کمک می کنند. TTI در سه روز برگزار می شود و بنابراین امکان بازدید کامل از آن وجود خواهد داشت.

امکانات متعددی مانند خدمات رفت و آمد گسترده و وجود کافه و رستوران های با کیفیت در این نمایشگاه نیازهای بازدیدکنندگان و غرفه داران را به خوبی برطرف می کنند. محل برگزاری TTI نیز بسیار مناسب است و باعث می شود که دسترسی به نقاط مختلف شهر آسان باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا