ایرانگردی

ایران پهناور به عنوان یک کشور 4 فصل جاذبه های فراوانی را در خود جای داده است. اگر قصد دارید ایرانگردی را شروع کنید، گزینه های متعددی پیش روی شماست. فرقی نمی کند شیفته تاریخ باشید یا طبیعت؛ در گوشه گوشه این کشور پهناور، شهرها، روستاها و حیات وحشی را پیدا می کنید که شما غافلگیر خواهند کرد.

ایرانگردی را از هر کجای ایران که هستید شروع کنید و یادتان باشید حتی در نزدیک ترین شهرهای اطراف محل سکونت تان نیز مکان هایی وجود دارند که از چشم شما دور مانده اند و اگر به چشم یک توریست به آن ها نگاه کنید، متوجه شکوه و زیبایی آن ها می شوید.

از شمال و خطه ساحلی گرفته تا کوهستان های آذربایجان، چشمه های آب گرم سرعین، شهرهایی که بر دامن زاگرس آرمیده اند، تا خراسان رضوی، زابل، کرمان و چابهار؛ ایران کشور عجایب است. در چابهار و در دل کویر شما را به دامن آب می رساند و با یک کوه کویر مرکزی را از سرسبزی شمال جدا می کند و در جنوب و بر دل آب های آبی خلیج از یک جزیزه به یک جزیره دیگر، زندگی بندری را تجربه می کنید.

ایرانگردی تجربه جذابی در زندگی شما خواهد بود. در این راه سر از مناطقی در می آورید که اگر تصاویرشان را دیده بودید باور نمی کردید این مکان ها در ایران واقع شده باشند. برای شناخت کشور عزیزمان در کنار بلیط و کوله به اطلاعات نیز نیاز دارید. در این بخش در مورد جاذبه های تاریخی، طبیعی و مدرن اطلاعات ارزشمندی را با شما در میان می گذاریم تا هنگام سفر به شهر موردنظر خود، یک نقشه راه در اختیار داشته باشید و بتوانید از تمام مکان دیدنی ایران به درستی بازدید کنید.

قبل از شروع ایرانگردی، بازدید از این صفحه را فراموش نکنید. به این ترتیب می توانید برنامه منظم و دقیقی را برای سفر خود در نظر بگیرید و از لحظات خود به بهترین شکل استفاده کنید.

دکمه بازگشت به بالا